Ceownik wzmocniony CWD40H35/6, gr.blachy 1,2mm (6m) | 610460 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
610460
Ceownik wzmocniony CWD40H35/6, gr.blachy 1,2mm (6m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CWD40H35/6
  • Producent Baks
  • Seria producenta CWD
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 35 mm
  • Grubość materiału 1.2 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 6000 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 35 mm