Przeglądarka z której korzystasz - Internet Explorer - nie jest wspierana przez nasz serwis. Żeby móc w pełni korzystać z serwisu zainstaluj inną przeglądarkę.
Konto Twojej firmy jest obecnie zablokowane. Żeby móc składać zamówienia skontaktuj się ze swoim opiekunem.
Ładuję

Pulsar

129 szt.
na stronę
  1. Redukcja kabel-gniazdo DC 5,5/2,1/N | ML120 Pulsar Redukcja kabel-gniazdo DC 5,5/2,1/N | ML120 Pulsar
    Kod 1198803
    EAN 5901643191252
    Kod Producenta ML120
    Producent Pulsar
  2. Switch 6-portowy S64 do 4 kamer IP 6 portów (4xPoE + 2xUPLINK) | S64 Pulsar Switch 6-portowy S64 do 4 kamer IP 6 portów (4xPoE + 2xUPLINK) | S64 Pulsar
    Kod 1185507
    EAN 5902135310960
    Kod Producenta S64
    Producent Pulsar
  3. Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie P-TR1HD | P-TR1HD Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie P-TR1HD | P-TR1HD Pulsar
    Kod 1290593
    EAN 5902135304587
    Kod Producenta P-TR1HD
    Producent Pulsar
  4. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/1,0A, PSD 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 65 x 36 x 30 | PSD12010 Pulsar Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/1,0A, PSD 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 65 x 36 x 30 | PSD12010 Pulsar
    Kod 1249688
    EAN 5906881446881
    Kod Producenta PSD12010
    Producent Pulsar
  5. Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie (złącze samozaciskowe) P-TR1HD3 | P-TR1HD3 Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie (złącze samozaciskowe) P-TR1HD3 | P-TR1HD3 Pulsar
    Kod 1290596
    EAN 5902135308264
    Kod Producenta P-TR1HD3
    Producent Pulsar
  6. Moduł SFP GBIC-102 multi-mode, 1,25G, Tx/Rx: 1310, LC, 2KM, DDM TORNADO | GBIC-102 Pulsar Moduł SFP GBIC-102 multi-mode, 1,25G, Tx/Rx: 1310, LC, 2KM, DDM TORNADO | GBIC-102 Pulsar
    Kod 1454928
    EAN 5902135310304
    Kod Producenta GBIC-102
    Producent Pulsar
  7. Puszka instalacyjna przelotowa 9×6mm2 | AWOP-960PP Pulsar Puszka instalacyjna przelotowa 9×6mm2 | AWOP-960PP Pulsar
    Kod 1467437
    EAN 5901643197780
    Kod Producenta AWOP-960PP
    Producent Pulsar
  8. Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-104 Pulsar Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-104 Pulsar
    Kod 1411536
    EAN 5902135310328
    Kod Producenta GBIC-104
    Producent Pulsar
  9. Zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania, P-TRPV1 | P-TRPV1 Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania, P-TRPV1 | P-TRPV1 Pulsar
    Kod 1305986
    EAN 5902135309551
    Kod Producenta P-TRPV1
    Producent Pulsar
  10. Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV PSA12020 12V/2A | PSA12020 Pulsar Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV PSA12020 12V/2A | PSA12020 Pulsar
    Kod 1699813
    EAN 5902135319352
    Kod Producenta PSA12020
    Producent Pulsar
  11. Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM TORNADO | GBIC-101 Pulsar Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM TORNADO | GBIC-101 Pulsar
    Kod 1442570
    EAN 5902135310298
    Kod Producenta GBIC-101
    Producent Pulsar
  12. Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV 12VDC/1,0A, PSA 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 70 x 29 x 76 | PSA12010 Pulsar Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV 12VDC/1,0A, PSA 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 70 x 29 x 76 | PSA12010 Pulsar
    Kod 1305978
    EAN 5906881446799
    Kod Producenta PSA12010
    Producent Pulsar
  13. Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A | AWOZ-125S Pulsar Puszka instalacyjna z bezpiecznikiem 0.375A | AWOZ-125S Pulsar
    Kod 1492735
    EAN 5901643197667
    Kod Producenta AWOZ-125S
    Producent Pulsar
  14. Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-103 Pulsar Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-103 Pulsar
    Kod 1411535
    EAN 5902135310311
    Kod Producenta GBIC-103
    Producent Pulsar
  15. Zestaw adapterów P-PoE1, PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5 Zestaw P-PoE1 służy transmisji sygnału | P-POE1 Pulsar Zestaw adapterów P-PoE1, PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5 Zestaw P-PoE1 służy transmisji sygnału | P-POE1 Pulsar
    Kod 1305956
    EAN 5901643199944
    Kod Producenta P-POE1
    Producent Pulsar
  16. Moduł przekaźnikowy PU1 10-16VDC/10-13VAC, 1x REL-C/NO/NC, 1A@30VDC/50VAC, bezpiecznik topikowy 1.5A | AWZ510 Pulsar Moduł przekaźnikowy PU1 10-16VDC/10-13VAC, 1x REL-C/NO/NC, 1A@30VDC/50VAC, bezpiecznik topikowy 1.5A | AWZ510 Pulsar
    Kod 1120304
    EAN 5906881442234
    Kod Producenta AWZ510
    Producent Pulsar
  17. Transformator 230V / 18V / 20V 60VA, AWT682 | AWT682 Pulsar Transformator 230V / 18V / 20V 60VA, AWT682 | AWT682 Pulsar
    Kod 1156790
    EAN 5901643194499
    Kod Producenta AWT682
    Producent Pulsar
  18. Listwa zasilająca 230VAC – 8 gniazd W=19", H=1U Typ gniazda: E, Typ wtyczki: E/F („UniSchuko”) | RALZ Pulsar Listwa zasilająca 230VAC – 8 gniazd W=19", H=1U Typ gniazda: E, Typ wtyczki: E/F („UniSchuko”) | RALZ Pulsar
    Kod 1171245
    EAN 5901643194000
    Kod Producenta RALZ
    Producent Pulsar
  19. Akumulator 18Ah/12V HPB | HPB18-12 Pulsar Akumulator 18Ah/12V HPB | HPB18-12 Pulsar
    Kod 1305993
    EAN 5902135313268
    Kod Producenta HPB18-12
    Producent Pulsar
  20. Switch 10-portowy S108 do 8 kamer IP 10 portów (8xPoE + 2xUPLINK) | S108 Pulsar Switch 10-portowy S108 do 8 kamer IP 10 portów (8xPoE + 2xUPLINK) | S108 Pulsar
    Kod 1221192
    EAN 5902135308035
    Kod Producenta S108
    Producent Pulsar
  21. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/5,0A, PSD 12V/5A IMAX=5,0A, I=3,5A, 116 x 54 x 35 | PSD12050 Pulsar Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/5,0A, PSD 12V/5A IMAX=5,0A, I=3,5A, 116 x 54 x 35 | PSD12050 Pulsar
    Kod 1235417
    EAN 5906881446911
    Kod Producenta PSD12050
    Producent Pulsar
  22. Redukcja kabel-wtyk DC 5,5/2,1/N | ML121 Pulsar Redukcja kabel-wtyk DC 5,5/2,1/N | ML121 Pulsar
    Kod 1198806
    EAN 5901643191245
    Kod Producenta ML121
    Producent Pulsar