Ceownik wzmocniony CWP/CWOP40H40/03, gr. blachy 1,5mm (0,3m) | 611103 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
611103
Ceownik wzmocniony CWP/CWOP40H40/03, gr. blachy 1,5mm (0,3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 30 szt.
Alternatywny kod produktu: CWP/CWOP40H40/03
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.041m x 0.04m x 0.296m
  • Seria producenta CWP
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 40 mm
  • Wysokość 40 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 300 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Tak
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 40 mm
  • Wysokość profilu 40 mm