Ceownik wzmocniony CWP30H30/2, gr.blachy 1,5 mm (2m) | 613620 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
613620
Ceownik wzmocniony CWP30H30/2, gr.blachy 1,5 mm (2m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CWP30H30/2
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.03m x 0.03m x 2m
  • Seria producenta CWP
Wspornik / szyna profilowana
  • Szerokość 30 mm
  • Wysokość 30 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Kształt profilu Profil C
  • Rodzaj perforacji 3 boki perforowane
  • Z zazębieniami Nie
  • Odłamywane Nie
Profil sufitowy do kablowych systemów nośnych
  • Długość 2000 mm
  • Model Profil C
  • System utrzymania sprawności działania E30 Nie
  • Materiał Stal
  • Gatunek materiału Inne
  • Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
  • Kolor Inne
  • Szerokość profilu 30 mm
  • Wysokość profilu 30 mm