Kanał podparapetowy PCW KP 90x60 biały (2m) | KP90X60/BI Emiternet
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Emiternet
Kod
EAN
Kod Producenta
KP90X60/BI
Kanał podparapetowy PCW KP 90x60 biały (2m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Emiternet
  • Wymiary 0.09m x 0.06m x 2m
Kanał elektroinstalacyjny
  • Szerokość 90 mm
  • Głębokość 60 mm
  • Długość 2000 mm