Korytko KGJ35H30/3, gr.blachy 1,0mm (3m) | 130603 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
130603
Korytko KGJ35H30/3, gr.blachy 1,0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KGJ35H30/3
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.035m x 0.03m x 1m
  • Seria producenta KGJ
Korytko kablowe
  • Wysokość 30 mm
  • Szerokość 35 mm
  • Grubość materiału 1 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 850 mm²