Korytko KGL/KCL50H60/3, gr.blachy 0,7 mm (3m) | 160424 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
160424
Korytko KGL/KCL50H60/3, gr.blachy 0,7 mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KGL/KCL50H60/3
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.05m x 0.06m x 1m
  • Seria producenta KGL
Korytko kablowe
  • Wysokość 60 mm
  • Szerokość 50 mm
  • Grubość materiału 0.7 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 2900 mm²