Multimetr CMM-10 | WMGBCMM10 Sonel
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Sonel
Kod
EAN
Kod Producenta
WMGBCMM10
Multimetr CMM-10
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Sonel
  • Wymiary 0.157m x 0.056m x 0.224m
Multimetr
  • Wskaźnik Cyfrowy
  • Analogowy wskaźnik słupkowy Nie
  • Analogowy wskaźnik słupkowy analogowy/logarytmiczny Nie
  • Wyświetlacz wielofunkcyjny Tak
  • Wybór zakresu pomiarowego Ręczny/automatyczny
  • Maksymalny zakres pomiarowy napięcia 600 V
  • Najmniejsza rozdzielczość napięcia AC 0,1 mV
  • Maksymalny zakres pomiarowy napięcia DC 600 V
  • Najmniejsza rozdzielczość napięcia DC 0,1 mV
  • Maksymalny zakres pomiarowy prądu AC 10 A
  • Najmniejsza rozdzielczość prądu AC 0,1 µA
  • Maksymalny zakres pomiarowy prądu DC 10 A
  • Najmniejsza rozdzielczość prądu DC 0,1 µA
  • Maksymalny zakres pomiarowy rezystancji 40 MΩ
  • Najmniejsza rozdzielczość 0,1 Ω
  • Pomiar temperatury Tak
  • Maksymalna temperatura mierzona 760 °C
  • Rozdzielczość pomiaru temperatury 1°C
  • Pomiar pojemności Tak
  • Maksymalna pojemność mierzona 100 µF
  • Rozdzielczość pomiaru pojemności 0,00001 µF
  • Pomiar częstotliwości Tak
  • Maksymalna częstotliwość mierzona 10000 kHz
  • Rozdzielczość pomiaru częstotliwości 0,001 Hz
  • Test ciągłości obwodu / test diody Tak
  • Test ciągłości Tak
  • Pamięć wartości bieżącej (Data Hold) Tak
  • Pomiar True RMS Nie
  • Bezpiecznik automatyczny Tak
  • Kategoria bezpieczeństwa CAT III
  • Maks. napięcie w zakresie kategorii bezpieczeństwa pomiaru 600 V