Piła łańcuchowa do gałęzi M12FHS-602X | 4933472212 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Piła łańcuchowa do gałęzi M12FHS-602X
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: M12FHS-602X
• M12 FUEL™ HATCHET™ pilarka łańcuchowa do gałęzi zapewnia doskonałą kontrolę, posiada moc do cięcia twardego drewna o grubości do 75 mm i umożliwia wykonanie do 120 cięć na jednym ładowaniu akumulatora M12 B4
• Łatwo dostępny napinacz łańcucha zapewnia szybką regulację naciągu łańcucha
• Przezroczysty zbiornik umożliwia łatwą kontrolę poziomu oleju
• Włącznik spustowy z regulacją prędkości pozwala na pełną kontrolę mocy
• Metalowe kolce powodują zwiększenie siły dźwigni podczas cięcia
• Automatyczna smarownica zapewniająca łatwość obsługi i prawidłowe smarowanie łańcucha
• Miejsce do przechowywania klucza
• W zestawie prowadnica i łańcuch Oregon 15 cm (6”), pokrowiec i klucz serwisowy
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.365m x 0.133m x 0.475m
Piła łańcuchowa (akumulatorowa)
  • Napięcie znamionowe 12 V
  • Pojemność akumulatora 6 Ah
  • Liczba akumulatorów w zestawie 2
  • Z ładowarką Tak
  • Waga wraz z akumulatorem 2.3 kg
  • Długość ostrza 150 mm