Przeglądarka z której korzystasz - Internet Explorer - nie jest wspierana przez nasz serwis. Żeby móc w pełni korzystać z serwisu zainstaluj inną przeglądarkę.
Konto Twojej firmy jest obecnie zablokowane. Żeby móc składać zamówienia skontaktuj się ze swoim opiekunem.
Ładuję

CC Partners

123 szt.
na stronę
  1. Kabel FTP kat.5e 4x2x0,5 CU zewnętrzny suchy BĘBEN | SEC5EFTPD C C Partners Kabel FTP kat.5e 4x2x0,5 CU zewnętrzny suchy BĘBEN | SEC5EFTPD C C Partners
    Kod 1333401
    EAN 5904169100043
    Kod Producenta SEC5EFTPD
    Producent C C Partners
  2. Przewód FTPf kat.5e SecurityNET CU zewnętrzny żelowany BĘBEN | SEC5EFTPG C C Partners Przewód FTPf kat.5e SecurityNET CU zewnętrzny żelowany BĘBEN | SEC5EFTPG C C Partners
    Kod 1333402
    EAN 5904169100050
    Kod Producenta SEC5EFTPG
    Producent C C Partners
  3. Przewód UTP kat.5e 4x2x0,5 CU zewnętrzny suchy BĘBEN | SEC5EUTPD C C Partners Telcom Przewód UTP kat.5e 4x2x0,5 CU zewnętrzny suchy BĘBEN | SEC5EUTPD C C Partners
    Kod 1333403
    EAN 5904169100081
    Kod Producenta SEC5EUTPD
    Producent C C Partners
  4. Przewód F/UTP kat.6 SecurityNET CU PVC KRĄŻEK | SEC6FTP C C Partners Przewód F/UTP kat.6 SecurityNET CU PVC KRĄŻEK | SEC6FTP C C Partners
    Kod 1333346
    EAN 5904169100142
    Kod Producenta SEC6FTP
    Producent C C Partners
  5. Przewód F/UTP kat.6 SecurityNET CU PVC zewnętrzny żelowany BĘBEN | SEC6FTPG CC Partners Przewód F/UTP kat.6 SecurityNET CU PVC zewnętrzny żelowany BĘBEN | SEC6FTPG CC Partners
    Kod 1306113
    EAN 5904169100159
    Kod Producenta SEC6FTPG
    Producent C C Partners
  6. Kabel teleinformatyczny U/FTP kat.6a SecurityNet LSZH BĘBEN | SEC6AFTPLSZH C C Partners Kabel teleinformatyczny U/FTP kat.6a SecurityNet LSZH BĘBEN | SEC6AFTPLSZH C C Partners
    Kod 1333404
    EAN 5904169100135
    Kod Producenta SEC6AFTPLSZH
    Producent C C Partners
  7. Kabel teleinformatyczny U/UTP kat.5e 4x2x0,5 200MHz SecurityNET /305m/ KRĄŻEK | SEC5EUTP C C Partners Kabel teleinformatyczny U/UTP kat.5e 4x2x0,5 200MHz SecurityNET /305m/ KRĄŻEK | SEC5EUTP C C Partners
    Kod 1339503
    EAN 5904169100074
    Kod Producenta SEC5EUTP
    Producent C C Partners
  8. Patch kat. 6 U/UTP LSZH CCA szary 2m | K8104GR.2 C C Partners Patch kat. 6 U/UTP LSZH CCA szary 2m | K8104GR.2 C C Partners
    Kod 1332968
    EAN 4049759081027
    Kod Producenta K8104GR.2
    Producent C C Partners
  9. Gniazdo SM SC/PC dx, przezroczysty, ISP | 6824-2-273-13-ISP C C Partners Gniazdo SM SC/PC dx, przezroczysty, ISP | 6824-2-273-13-ISP C C Partners
    Kod 1332958
    EAN 5904169101835
    Kod Producenta 6824 2 273-13-ISP
    Producent C C Partners
  10. Moduł RJ45 keystone kat. 5e STP beznarzędziowy | CCAS-K5E-STP C C Partners Moduł RJ45 keystone kat. 5e STP beznarzędziowy | CCAS-K5E-STP C C Partners
    Kod 1314629
    EAN 5904169101071
    Kod Producenta CCAS-K5E-STP
    Producent C C Partners
  11. Gniazdo SM SC/PC sx, transparent | 6824 2 271-13-ISP C C Partners Gniazdo SM SC/PC sx, transparent | 6824 2 271-13-ISP C C Partners
    Kod 1332957
    EAN 5904169101804
    Kod Producenta 6824 2 271-13-ISP
    Producent C C Partners
  12. Gniazdo SM LC/PC dx ISP 7048 1 019-00-ISP | 7048 1 019-00-ISP C C Partners Gniazdo SM LC/PC dx ISP 7048 1 019-00-ISP | 7048 1 019-00-ISP C C Partners
    Kod 1332961
    EAN 5904169101842
    Kod Producenta 7048 1 019-00-ISP
    Producent C C Partners
  13. Pigtail światłowodowy SM SC/PC pokr. 0,9mm 2m, ISP | 01S1-AA00-0020-ISP C C Partners Pigtail światłowodowy SM SC/PC pokr. 0,9mm 2m, ISP | 01S1-AA00-0020-ISP C C Partners
    Kod 1332954
    EAN 5904169101880
    Kod Producenta 01S1-AA00-0020-ISP
    Producent C C Partners
  14. Kabel SecurityNET UTP kat.5e zewnętrzny, żelowany, 500m BĘBEN | SEC5EUTPG C C Partners Kabel SecurityNET UTP kat.5e zewnętrzny, żelowany, 500m BĘBEN | SEC5EUTPG C C Partners
    Kod 1353898
    EAN 5904169100104
    Kod Producenta SEC5EUTPG
    Producent C C Partners
  15. Zaślepka gniazda SC duplex | 9100 3 009-01 C C Partners Zaślepka gniazda SC duplex | 9100 3 009-01 C C Partners
    Kod 1155615
    EAN 5904169102535
    Kod Producenta 9100 3 009-01
    Producent C C Partners
  16. Zaślepka gniazda SC simplex | 9100 3 009-02 C C Partners Zaślepka gniazda SC simplex | 9100 3 009-02 C C Partners
    Kod 1332963
    EAN 4049759134693
    Kod Producenta 9100 3 009-02
    Producent C C Partners
  17. Adapter 45x45mm dla 2xRJ45 BC | BC452C C C Partners Adapter 45x45mm dla 2xRJ45 BC | BC452C C C Partners
    Kod 1314628
    EAN 3660834293848
    Kod Producenta BC452C
    Producent C C Partners
  18. Patch kat. 5e U/UTP PVC, CCA szary 3m | K8456.3 C C Partners Patch kat. 5e U/UTP PVC, CCA szary 3m | K8456.3 C C Partners
    Kod 1314656
    EAN 4049759034566
    Kod Producenta K8456.3
    Producent C C Partners
  19. Gniazdo elektryczne bez blokady 2P+Z (białe)
 | WP45X4574 C C Partners Gniazdo elektryczne bez blokady 2P+Z (białe) | WP45X4574 C C Partners
    Kod 1141294
    EAN 5904169101316
    Kod Producenta WP45X4574
    Producent C C Partners
  20. Gniazdo elektryczne z blokadą 2P+Z (czerwone) z kluczem | WP45X4571 C C Partners Gniazdo elektryczne z blokadą 2P+Z (czerwone) z kluczem | WP45X4571 C C Partners
    Kod 1332977
    EAN 5904169101286
    Kod Producenta WP45X4571
    Producent C C Partners
  21. Komplet natynkowy 4-modulowy 45x45 | WP45X4546 C C Partners Komplet natynkowy 4-modulowy 45x45 | WP45X4546 C C Partners
    Kod 1332975
    EAN 5904169101231
    Kod Producenta WP45X4546
    Producent C C Partners
  22. Patch kat. 6 S/FTP LSZH szary 5m | K5510.5 C C Partners Patch kat. 6 S/FTP LSZH szary 5m | K5510.5 C C Partners
    Kod 1332983
    EAN 4049759021054
    Kod Producenta K5510.5
    Producent C C Partners
  23. Kabel światłowodowy abonencki SECFO 2J SM G.657.A1 płaski wew. LSOH | SECFO2J C C Partners Kabel światłowodowy abonencki SECFO 2J SM G.657.A1 płaski wew. LSOH | SECFO2J C C Partners
    Kod 1333406
    EAN 5904169102917
    Kod Producenta SECFO2J
    Producent C C Partners
  24. Patch kat. 6 S/FTP LSZH szary 3m | K5510.3 C C Partners Patch kat. 6 S/FTP LSZH szary 3m | K5510.3 C C Partners
    Kod 1332982
    EAN 4049759021030
    Kod Producenta K5510.3
    Producent C C Partners
  25. Patch kat. 5e U/UTP PVC, CCA szary 2m | K8456.2 C C Partners Patch kat. 5e U/UTP PVC, CCA szary 2m | K8456.2 C C Partners
    Kod 1332971
    EAN 4049759034535
    Kod Producenta K8456.2
    Producent C C Partners
  26. Patch kat. 6 U/UTP LSZH, CCA szary 3m | K8104GR.3 C C Partners Patch kat. 6 U/UTP LSZH, CCA szary 3m | K8104GR.3 C C Partners
    Kod 1314654
    EAN 4049759081034
    Kod Producenta K8104GR.3
    Producent C C Partners
  27. Komplet natynkowy 2-modulowy 45x45 | WP45X4526 C C Partners Komplet natynkowy 2-modulowy 45x45 | WP45X4526 C C Partners
    Kod 1332974
    EAN 5904169101187
    Kod Producenta WP45X4526
    Producent C C Partners
  28. Gniazdo elektryczne z blokadą 3x230V czer. z klucz | WP45X4577 C C Partners Gniazdo elektryczne z blokadą 3x230V czer. z klucz | WP45X4577 C C Partners
    Kod 1332980
    EAN 5904169101309
    Kod Producenta WP45X4577
    Producent C C Partners
  29. Gniazdo elektryczne bez blokady 2x230V WP45X4575 | WP45X4575 C C Partners Gniazdo elektryczne bez blokady 2x230V WP45X4575 | WP45X4575 C C Partners
    Kod 1332979
    EAN 5904169101323
    Kod Producenta WP45X4575
    Producent C C Partners
  30. Gniazdo elektryczne z blokadą czerw. 2x230V, z klucz. | WP45X4572 C C Partners Gniazdo elektryczne z blokadą czerw. 2x230V, z klucz. | WP45X4572 C C Partners
    Kod 1332978
    EAN 5904169101293
    Kod Producenta WP45X4572
    Producent C C Partners
123 szt.
na stronę