Przekaźnik Bistabilny RPB-2Z-A230 | 864386 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
864386
Przekaźnik Bistabilny RPB-2Z-A230
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RPB-2Z-A230
Przekaźnik impulsowy - bistabilny typu włacz- wyłacz" jednofunkcyjny bez pamięci w obudowie modułu instalacyjnego, Szerokość 17,5 mm, Zestyki: 2Z (2 zwierne), Materiał styków AgSnO2, znamionowe napięcie wejścia 230V AC: 50/60 Hz. Obciążalność 8 A.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.018m x 0.065m x 0.09m
  • Seria producenta RPB-2Z-A230
Przekaźnik impulsowy
  • Funkcja Przełącznik mechaniczny
  • Sposób montażu Szyna DIN
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
  • Głębokość wbudowania 64.6 mm
  • Liczba styków zwiernych 2
  • Napięcie sterowania 1 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia sterowania 1 AC
  • Częstotliwość napięcia sterowania 1 50 - 60 Hz
  • Znamionowy prąd załączania 16 A
  • Zakres napięcia zasilającego 230 - 230 V