Stycznik mocy DILM 17A 3P 7,5kW 24V DC 1NO DILM17-10(RDC24) | 277018 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
277018
Stycznik mocy DILM 17A 3P 7,5kW 24V DC 1NO DILM17-10(RDC24)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM17-10(RDC24)
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.045m x 0.085m x 0.097m
  • Seria producenta DILM
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 27 V
  • Rodzaj napięcia sterowania DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 40 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 18 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 7.5 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 10 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 4.5 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 7.4 kW