Taśma LED LS E-1000/830/5 1000lm/m 3000K IP65 rolka 5m OSRAM | 4099854689161 Ledvance
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Ledvance
Kod
EAN
Kod Producenta
Taśma LED LS E-1000/830/5 1000lm/m 3000K IP65 rolka 5m OSRAM
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Paski LED o strumieniu świetlnym 1000 lm/m, do zastosowań ogólnych | Elastyczna taśma i taśma LED z możliwością przycinania | Moc nominalna: 43 W | Napięcie znamionowe: 24 V | Temperatura barwowa: 3000 K | Strumień świetlny: 3400 lm | Długość (włączając okrągłe oprawy): 5000.00 mm | Wysokość (w tym cylindr. opr. ośw.): 5.00 mm | Szerokość (włączając okrągłe oprawy): 10.00 mm | Trwałość L90/B10 @ 25 °C: 20000 h | Normy : CE / EAC / UKCA | Gwarancja: 2 lata