Transformator STM 800 380V/220V/450VA)-110V(50VA)-19V(150VA) | STM800 Breve-Tufvassons
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Breve-Tufvassons
Kod
Kod Producenta
STM800
Transformator STM 800 380V/220V/450VA)-110V(50VA)-19V(150VA)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Breve-Tufvassons
Transformator jednofazowy
  • Wykonany jako transformator bezpieczeństwa Nie
  • Wykonany jako transformator separacyjny Nie
  • Wykonany jako autotransformator Nie
  • Napięcie pierwotne 1 380 - 380 V
  • Napięcie wtórne 1 110 - 110 V
  • Znamionowa moc pozorna 800 VA
  • Klasa materiału izolacyjnego zgodnie z IEC 85 B
  • Szerokość 150 mm
  • Wysokość 155 mm
  • Głębokość 135 mm