Wyłącznik ComPacT NSX, 100HB2, 100kA/690VAC, 4 biegunowy, MicroLogic 5.2E 100A | C10W45E040 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
C10W45E040
Wyłącznik ComPacT NSX, 100HB2, 100kA/690VAC, 4 biegunowy, MicroLogic 5.2E 100A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.15m x 0.14m x 0.2m
Wyłącznik do transformatorów
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 40 A
  • Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 18 - 40 A
  • Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego 27 - 400 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 60 - 600 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym Nie
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
  • Do montażu na szynie TH Nie
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH Tak
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia Tak
  • Liczba biegunów 4
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych Strona przednia
  • Rodzaj elementu wykonawczego Przełącznik
  • W komplecie z zabezpieczeniem Tak
  • Wbudowany napęd silnikowy Nie
  • Opcjonalny napęd silnikowy Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP40
  • Straty mocy 18.8 W