Wyłącznik ComPacT NSXm, 50kA, TM160D, 3P, EverLink | C12N3TM160L Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
C12N3TM160L
Wyłącznik ComPacT NSXm, 50kA, TM160D, 3P, EverLink
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.088m x 0.12m x 0.21m
Wyłącznik do transformatorów
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 160 A
  • Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V 50 kA
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 112 - 160 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 1250 - 1250 A
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym Nie
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
  • Do montażu na szynie TH Tak
  • Opcjonalny montaż na szynie DIN TH Nie
  • Ze wskaźnikiem wyłączenia Tak
  • Liczba biegunów 3
  • Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych Strona przednia
  • Rodzaj elementu wykonawczego Przełącznik
  • W komplecie z zabezpieczeniem Tak
  • Wbudowany napęd silnikowy Nie
  • Opcjonalny napęd silnikowy Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP40
  • Straty mocy 41.1 W