Wyłącznik mocy 3-bieg. 36kA 250A, LZMC2-A250-I | 111940 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
111940
Wyłącznik mocy 3-bieg. 36kA 250A, LZMC2-A250-I
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LZMC2-A250-I
Seria wyłączniki mocy LZM dedykowana jest budownictwu, znamionowy prąd pracy do 1600A, zdolność łączeniowa 36kA. Seria jest kompatybilna z osprzętem do wyłączników NZM. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania aparatu jako wyłącznika głównego (z opcją wyzwalania awaryjnego).
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.105m x 0.185m x 0.142m
  • Seria producenta LZM , NZM, LN, N, PN
Wyłącznik do transformatorów
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 250 A
  • Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V 36 kA
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 200 - 250 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 1500 - 2500 A