Żarówka sygnalizacyjna z LED, żółta 24V AC/DC, Ba9s(1szt) | NYGL-ACDC24Y Tracon
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Tracon
Kod
EAN
Kod Producenta
NYGL-ACDC24Y
Żarówka sygnalizacyjna z LED, żółta 24V AC/DC, Ba9s(1szt)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Produkt NYGL-ACDC24Y firmy Tracon Electric to żółta żarówka sygnalizacyjna LED, przeznaczona do montażu w gniazdach typu Ba9s w przyciskach i lampkach kontrolnych. Pracuje przy napięciu znamionowym 24 V AC/DC, posiada połączenie śrubowe i średnicę otworu montażowego 5,9 mm, co zapewnia łatwą instalację. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, bez pierścienia czołowego, a jej stopień ochrony to IP00, co oznacza brak dodatkowej ochrony przed kurzem i wilgocią. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
  • Producent Tracon
Lampka sygnalizacyjna
  • Liczba sygnalizatorów świetlnych 1
  • Kolor soczewek Żółty
  • Rodzaj trzonka BA9s
  • Zawiera źródło światła Tak
  • Znamionowe napięcie pracy Ue 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia AC/DC
  • Kształt soczewki Okrągły
  • Rodzaj soczewki Płaski
  • Średnica otworu 5.9 mm