Adapter przyłączeniowy 1,5-160mm2 BBA-TP3/16 | 107205 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
107205
Adapter przyłączeniowy 1,5-160mm2 BBA-TP3/16
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BBA-TP3/16
Przyłączeniowa płytka zaciskowa, system 60mm, technika zacisków sprężynowych, przekrój przyłącza 1,5 do 16mmkw lub AWG16-AWG6, Ie=80A, szerokość 20mm, zastosowanie do szyny 12x5/10 do 30x5/10 i podwójnego profilu T, bez silikonu, wolne od chloru, samogasnący zgodnie z UL 94, odporność na prądy pełzające CTI 200, odporność na temperatury do 120st.C, mocowanie bezpośrednio na szynach zbiorczych.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.02m x 0.2m x 0.09m
  • Seria producenta SASY
Zacisk do szyn zbiorczych
  • Grubość szyny zbiorczej 5 - 10 mm
  • Szerokość szyny zbiorczej 12 - 30 mm
  • Odpowiednie do Szyna płaska
  • Szerokość zacisku 20 mm
  • Maksymalny przekrój przewodu 16 mm²
  • Maksymalny znamionowy prąd pracy Ie 80 A