Ceownik montażowy CMP41H41/3F, gr. blachy 1,5mm (3m) | 621132 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
621132
Ceownik montażowy CMP41H41/3F, gr. blachy 1,5mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 8 szt.
Alternatywny kod produktu: CMP41H41/3F
  • Producent Baks
  • Wymiary 0.041m x 0.041m x 3m
  • Seria producenta CMP
Wspornik / szyna profilowana
  • Długość 3000 mm
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 41 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm