Wyłącznik S00, Ochrona silnika, Class 10, wyzw. A 7-10A, wyzw. N 130A | 3RV2111-1JA10 Siemens
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
3RV2111-1JA10
Wyłącznik S00, Ochrona silnika, Class 10, wyzw. A 7-10A, wyzw. N 130A
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 3RV21111JA10
  • Producent Siemens
Wyłącznik silnikowy
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 7 - 7 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 130 - 130 A
  • Czułość na zanik fazy Tak
  • Sposób wyzwalania Magnetyczny
  • Znamionowe napięcie pracy 690 - 690 V
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 10 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 2.2 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 4 kW
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Rodzaj elementu wykonawczego Inne
  • Budowa urządzenia Urządzenie mocowane na stałe
  • Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym Tak
  • Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym Nie
  • Liczba biegunów 3
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V 100 kA
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Wysokość 97 mm
  • Szerokość 65 mm
  • Głębokość 97 mm