Drabinka DKP100H100/6N, gr.blachy 1,5mm (6m) | 498510 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
498510
Drabinka DKP100H100/6N, gr.blachy 1,5mm (6m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 6 m.
Alternatywny kod produktu: DKP100H100/6 N
Prowadzenie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta DKP
Drabinka kablowa
  • Rodzaj burty bocznej Profil (otwarty)
  • Perforacja boczna Tak
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Mocowanie szczebla Nitowany z dostępem z jednej strony
  • Wysokość 100 mm
  • Szerokość 100 mm
  • Długość 6000 mm
  • Przekrój użyteczny 8200 mm²
  • Odległość między szczeblami 300 mm