Kanał do wylewki podłogowej 2-komorowy 240x38mm stal, Tehalit.UK | UK240382 Hager
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Hager
Kod
EAN
Kod Producenta
UK240382
Kanał do wylewki podłogowej 2-komorowy 240x38mm stal, Tehalit.UK
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 1 m.
  • Producent Hager
  • Wymiary 0.24m x 0.04m x 1m
  • Seria producenta Tehalit.UK
Kanał podpodłogowy zalewany w posadzce (jastrychu)
  • Szerokość 240 mm
  • Wysokość 38 mm
  • Liczba ciągów 2
  • Długość 2000 mm