Kolanko 45st. KKMBJ300H100, gr.blachy 1,0mm | 116330 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
116330
Kolanko 45st. KKMBJ300H100, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 4 szt.
Alternatywny kod produktu: KKMBJ300H100
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKMBJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 45°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 300 mm
  • Grubość materiału 1 mm