Kolanko 45st. KKMPJ150H60, gr.blachy 1,0mm | 161614 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
161614
Kolanko 45st. KKMPJ150H60, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKMPJ150H60
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKMPJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 45°
  • Promień wewnętrzny 140 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 150 mm
  • Grubość materiału 1 mm