Kolanko 90st. KKJ200H100, gr.blachy 1,0mm | 112120 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
112120
Kolanko 90st. KKJ200H100, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKJ200H100
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKJ
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
  • Grubość materiału 1 mm