Kolanko 90st. KKL150H30, gr.blachy 0,7mm | 131315 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
131315
Kolanko 90st. KKL150H30, gr.blachy 0,7mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKL150H30
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKL
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 30 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 150 mm
  • Grubość materiału 0.7 mm