Kolanko 90st. KKPP/KKPOP200H60, gr.blachy 1,5mm | 161014 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
161014
Kolanko 90st. KKPP/KKPOP200H60, gr.blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: KKPP/KKPOP200H60
Zmiana kierunku prowadzenia trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KKPP/KKPOP
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Poziomy
  • Kąt zgięcia 90°
  • Promień wewnętrzny 140 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 200 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm