Końcówka oczkowa aluminiowa szczelna do 36kV 70X12ALU-F przekrój: 70mm2, otwór pod śrubę M12 | 70X12ALU-F Nexans
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Nexans
Kod
EAN
Kod Producenta
70X12ALU-F
Końcówka oczkowa aluminiowa szczelna do 36kV 70X12ALU-F przekrój: 70mm2, otwór pod śrubę M12
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Wykonanie według DIN 46329, do żył kabli Al do 36kV, wykonanie szczelne, materiał: aluminium, powierzchnia: metaliczna
  • Producent Nexans
  • Wymiary 0.145m x 0.101m x 0.212m
Końcówka kablowa prasowana do przewodów aluminiowych
  • Kształt przekroju Okrągły
  • Przekrój nominalny przewodu aluminiowego 70 - 70 mm²
  • Przekrój nominalny przewodu aluminiowego 95 - 95 mm²