Korytko siatkowe KCS200H110/3 (3m) | 910320 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
910320
Korytko siatkowe KCS200H110/3 (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: KCS200H110/3
Prowadzenie trasy kablowej. Produkt do dużych obciążeń. Ciągłość elektryczna.
  • Producent Baks
  • Seria producenta KCS
Korytko siatkowe
  • Kształt profilu Profil C
  • Wysokość 110 mm
  • Szerokość 200 mm
  • Długość 3000 mm
  • Przekrój użyteczny 18600 mm²