Łuk pionowy drabinki LPDC200H50 N gr. blachy 2,0mm | 457720 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
457720
Łuk pionowy drabinki LPDC200H50 N gr. blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: LPDC200H50 N
  • Producent Baks
  • Seria producenta LPDC
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj szczebli Profil bez perforacji
  • Kąt zgięcia Regulowane
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 50 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 200 mm