Łuk pionowy zewnętrzny drabiny LPDZC400H80N, gr.blachy 2.0mm | 489140 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
489140
Łuk pionowy zewnętrzny drabiny LPDZC400H80N, gr.blachy 2.0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LPDZC400H80N
  • Producent Baks
  • Seria producenta LPDZC
Łuk do drabinek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Rodzaj szczebli Profil perforowany
  • Nadaje się do drabinki kablowej o wysokości 80 mm
  • Nadaje się do drabinki kablowej o szerokości 400 mm
  • Promień wewnętrzny 420 mm