Oprawa hermetyczna LED FUTURIO FT1500 55W-840-OPL NW 4000K IP65 IK08 5 lat Gwarancji | 28665 Kanlux
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Kanlux
Kod
EAN
Kod Producenta
28665
Oprawa hermetyczna LED FUTURIO FT1500 55W-840-OPL NW 4000K IP65 IK08 5 lat Gwarancji
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: FT1500 55W-840-OPL
  • Producent Kanlux
  • Wymiary 0.08m x 0.07m x 1.5m
  • Seria producenta FT1500 55W-840-OPL
Oprawa ścienna/sufitowa
  • Do montażu ściennego Nie
  • Przystosowane do zawieszenia Nie
  • Do montażu sufitowego Tak
  • Do montażu wbudowanego Nie
  • Do montażu natynkowego Tak
  • Źródło światła LED
  • Zawiera źródło światła Tak
  • Liczba źródeł światła 1
  • Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
  • Kolor obudowy Szary
  • Rodzaj napięcia AC
  • Napięcie znamionowe 220 - 240 V
  • Stopień ochrony (IP) IP65
  • Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 I
  • Maksymalna moc zestawu 55 W
  • Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 7500 lm
  • Barwa światła Biały
  • Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
  • Skuteczność świetlna oprawy 136 lm/W
  • Szerokość 80 mm
  • Wysokość/głębokość 70 mm
  • Długość 1180 mm