Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
GTV
Kod
EAN
Kod Producenta
OS-OSL1150S-00
Oprawa świetlówkowa OSL SLIM-1x150 T8 LED, G13,IP20, zasilane jednostronnie, biała, n/t
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent GTV
  • Wymiary 0.042m x 0.028m x 1.56m
Oprawa ścienna/sufitowa
  • Do montażu ściennego Nie
  • Przystosowane do zawieszenia Tak
  • Do montażu sufitowego Tak
  • Do montażu wbudowanego Nie
  • Do montażu natynkowego Tak
  • Źródło światła Świetlówka D=26 mm
  • Zawiera źródło światła Nie
  • Materiał obudowy Aluminium
  • Kolor obudowy Szary
  • Rodzaj napięcia AC
  • Napięcie znamionowe 220 - 240
  • Ze statecznikiem Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Do oświetlenia awaryjnego Nie
  • Maksymalna moc zestawu 150 W
  • Szerokość 47 mm
  • Wysokość/głębokość 42 mm
  • Długość 1530 mm