Panel fotowoltaiczny Longi LR5-72HBD-535, 535W half-cut bifacial double glass rama srebrna* | LR5-72HBD-535 Longi Solar
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Longi Solar
Kod
Kod Producenta
LR5-72HBD-535
Panel fotowoltaiczny Longi LR5-72HBD-535, 535W half-cut bifacial double glass rama srebrna*
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 31 szt.
Zbudowany w oparciu o ogniwa M10-182mm
Zaawansowana technologia zapewnia doskonałą wydajność modułu
Inteligentne połączenia
9 bus-barów oraz ogniwa typu Half-Cut
Dwustronny uzysk energii
Paleta zawiera 31 szt paneli
  • Producent Longi Solar
  • Wymiary 1.133m x 0.035m x 2.256m
Panel fotowoltaiczny
  • Rodzaj ogniwa Monokrystaliczny
  • Liczba cel 144
  • Moc MPP (punkt mocy maksymalnej) 535 Wp
  • Napięcie MPP 41.5 V
  • Napięcie stanu jałowego 49.35 V
  • Prąd MPP 12.9 A
  • Sprawność modułu (STC) 20.9 %
  • Współczynnik temperaturowy Pmpp -0.35 %/K
  • Współczynnik temperaturowy Uoc -0.284 %/K
  • Współczynnik temperaturowy Isc 0.05 %/K
  • Długość 2256 mm
  • Szerokość 1133 mm
  • Wysokość 35 mm