Piła ukosowa z posuwam 305mm M18FMS305-0 | 4933471205 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Piła ukosowa z posuwam 305mm M18FMS305-0
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: M18FMS305-0-PIŁA
• Zapewnia tak samo dużą moc i prędkość cięcia jak sieciowe ukośnice 305 mm - możliwość wykonania do 500 cięć listwy sosnowej 78 mm na jednym naładowaniu akumulatora 12.0 Ah
• Wbudowany uchwyt pozwala na łatwe przenoszenie urządzenia
• Stalowa podstawa z regulowanymi kątami pozwala na powtarzalność i dokładność cięć
• Oświetlenie powierzchni roboczej wbudowaną diodą LED
• Współpracuje z akumulatorami MILWAUKEE® M18™ High Output
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.541m x 0.532m x 0.904m
Piła ukosowa
  • Napięcie 18 V
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia 3600 1/min
  • Średnica tarczy tnącej 305 mm
  • Otwór mocujący tarczy tnącej 30 mm
  • Regulacja talerza obrotowego w lewo 55 °
  • Regulacja talerza obrotowego w prawo 60 °
  • Głębokość cięcia 90°/90° 173 mm