Pokrywa drabinki PDDC400/3, gr.blachy 2.0mm (3m) | 402740 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
402740
Pokrywa drabinki PDDC400/3, gr.blachy 2.0mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: PDDC400/3
  • Producent Baks
  • Seria producenta PDDC
Pokrywa do kablowych systemów nośnych
  • Szerokość pokrywy 400 mm
  • Grubość materiału 2 mm
  • Do korytek kablowych Nie
  • Do korytek siatkowych Nie
  • Do drabinek kablowych Tak
  • Długość 3000 mm