Pokrywa drabinki PDDP600/3, gr.blachy 1.5mm (3m) | 402560 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
402560
Pokrywa drabinki PDDP600/3, gr.blachy 1.5mm (3m)
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Długość 3 m.
Alternatywny kod produktu: PDDP600/3
Ochrona kabli przed uszkodzeniami. Wykorzystywanie w pomieszczeniach o dużym zapyleniu.
  • Producent Baks
  • Seria producenta PDDP
Pokrywa do kablowych systemów nośnych
  • Szerokość pokrywy 600 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm
  • Do korytek kablowych Nie
  • Do korytek siatkowych Nie
  • Do drabinek kablowych Tak
  • Długość 3000 mm