Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Siemens
Kod
EAN
Kod Producenta
6GK7243-5DX30-0XE0
Procesor komunikacyjny SIMATIC NET CM 1243-5 umozliwiający podłączenie SIMATIC S7-1200 do sieci PRO
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 6GK72435DX300XE0
  • Producent Siemens
  • Wymiary 0.093m x 0.054m x 0.178m
Moduł komunikacyjny PLC
  • Liczba złączy sprzętowych RS-485 1
  • Z interfejsem optycznym Nie
  • Obsługa protokołu TCP/IP Nie
  • Obsługa protokołu PROFIBUS Tak
  • Obsługa protokołu CAN Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS Nie
  • Obsługa protokołu ASI Nie
  • Obsługa protokołu KNX Nie
  • Obsługa protokołu Modbus Nie
  • Obsługa protokołu Data-Highway Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Nie
  • Obsługa protokołu SUCONET Nie
  • Obsługa protokołu LON Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET IO Nie
  • Obsługa protokołu PROFINET CBA Nie
  • Obsługa protokołu SERCOS Nie
  • Obsługa protokołu Foundation Fieldbus Nie
  • Obsługa protokołu EtherNet/IP Nie
  • Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work Nie
  • Obsługa protokołu DeviceNet Safety Nie
  • Obsługa protokołu INTERBUS-Safety Nie
  • Obsługa protokołu PROFIsafe Nie
  • Obsługa protokołu SafetyBUS p Nie
  • Obsługa innych protokołów Tak
  • Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth Nie
  • Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 Nie
  • IO link master Nie
  • Redundancja Nie
  • Rodzaj transmisji danych Inne
  • Prędkość transmisji 12000 kb/s
  • Z separacją galwaniczną Nie
  • Do układów bezpieczeństwa Nie
  • Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 Brak
  • Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ia) Nie
  • Wyposażenie eksploatacyjne (Ex ib) Nie
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów Brak
  • Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów Brak
  • Szerokość 30 mm
  • Wysokość 100 mm
  • Głębokość 75 mm