Profil strut typu AA, perforowany, stal, PG, 82mmx41mmx2,5mm, AA25H6000PG (6m) | 310191 Erico
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Erico
Kod
EAN
Kod Producenta
310191
Profil strut typu AA, perforowany, stal, PG, 82mmx41mmx2,5mm, AA25H6000PG (6m)
Informacja o Produkcie
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AA25H6000PG
  • Producent Erico
Wspornik / szyna profilowana
  • Długość 6000 mm
  • Szerokość 41 mm
  • Wysokość 82 mm
  • Szerokość szczeliny 22.3 mm
  • Grubość materiału 2.5 mm
  • Kształt profilu Profil U
  • Model Profil podwójny
  • Rodzaj perforacji Tył perforowany
  • Szerokość otworu 14 mm