Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 115V, 1A, IP20, PIR6W-1PS-115VAC/DC-T | 857192 Relpol
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Relpol
Kod
EAN
Kod Producenta
857192
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy 1P 115V, 1A, IP20, PIR6W-1PS-115VAC/DC-T
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PIR6W-1PS-115VAC/DC-T
Przekaźnik interfejsowy wąskoprofilowy: 1Z - jedno wyjście triakowe 1 A. Szerokość 6,2 mm. Zaciski śrubowe. Wyjście (wymienne - przekaźnik RSR30, oznaczenie w kodzie "T"): triak 1Z - zaciski: (+)13-14; AC1 - 1 A / 240 V. Wejście - zaciski: A1 - A2 - dowolna biegunowość, napięcie zasilania Un - 115 V AC/DC. Wymiary: 98,5 x 6,2 x 85,5 mm. Montaż na szynie 35 mm. IP 20.
  • Producent Relpol
  • Wymiary 0.0062m x 0.0846m x 0.0983m
Przekaźnik przełączający
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 115 - 115 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 115 - 115 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 115 - 115 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
  • Tryb przełączania napędu Monostabilny
  • Liczba styków przełącznych 1
  • Rodzaj styku Pojedynczy
  • Kompletny z gniazdem Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość 6.2 mm
  • Wysokość 98.5 mm
  • Głębokość 85.5 mm