Redukcja prawa RKPBJ150/100H60 gr. blachy 1,0mm | 165803 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
165803
Redukcja prawa RKPBJ150/100H60 gr. blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: RKPBJ150/100H60
  • Producent Baks
  • Seria producenta RKPBJ
Redukcja do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Szerokość (większa) 150 mm
  • Szerokość (mniejsza) 100 mm