Stycznik mocy 3-bieg 25A, styki pomocnicze 1NO 1NC, cewka 230V 50/60Hz, EC25A311B230, EFFICOR | 267050 ABB
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
ABB
Kod
EAN
Kod Producenta
267050
Stycznik mocy 3-bieg 25A, styki pomocnicze 1NO 1NC, cewka 230V 50/60Hz, EC25A311B230, EFFICOR
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: EC25A311B230
  • Producent ABB
  • Wymiary 0.104m x 0.054m x 0.105m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 230 - 230
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 45 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 12 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 5.5 kW