Szlifierka kątowa AG24-230E | 4933402325 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Szlifierka kątowa AG24-230E
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AG24-230E-SZLIFIERKA
• Ergonomiczna obudowa silnika dla najlepszego komfortu użytkownika
• Funkcja wolnego startu
• Szybkozdejmowalna i odporna na odpryski osłona dla łatwego ustawiania
• Odłączalne szczotki węglowe
• Ogumowany kabel zasilający o długości 4 m
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.11m x 0.24m x 0.625m
Szlifierka kątowa (elektryczna)
  • Moc znamionowa 2400 W
  • Napięcie 230 V
  • Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz
  • Mocowanie narzędzia M14
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia 6600 - 6600 1/min
  • Maksymalna średnica tarczy 230 mm