Trójnik 70x110mm, PVC, czysta biel, 9010 GK-T70110RW | 6274360 Obo Bettermann
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Obo Bettermann
Kod
EAN
Kod Producenta
Trójnik 70x110mm, PVC, czysta biel, 9010 GK-T70110RW
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: GK-T70110RW
  • Producent Obo Bettermann
Trójnik do kanałów elektroinstalacyjnych
  • Szerokość 110 mm
  • Głębokość 70 mm
  • Szerokość odgałęzienia 110 mm
  • Liczba pokryw 1
  • Szerokość pokrywy 1 76.5 mm