Trójnik dostawny TKDJ400H42, gr.blachy 1,0mm | 149840 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
149840
Trójnik dostawny TKDJ400H42, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: TKDJ400H42
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKDJ
Odgałęzienie dostawne do korytek kablowych
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 42 mm
  • Szerokość odgałęzienia 400 mm
  • Promień wewnętrzny 140 mm