Trójnik korytka TKP400H60, gr. blachy 1,5mm | 163240 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
163240
Trójnik korytka TKP400H60, gr. blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: TKP400H60
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKP
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 400 mm