Trójnik korytka TKPJ300H30, gr.blachy 1,0mm | 131514 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
131514
Trójnik korytka TKPJ300H30, gr.blachy 1,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: TKPJ300H30
Rozgałęzienie trasy kablowej.
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKPJ
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 30 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 300 mm
  • Rodzaj budowy Trójnik poziomy
  • Promień wewnętrzny 140 mm