Układ nawrotny 40A 3P 1NO 1NC cewka 48VAC zaciski EVK skrzynkowe, TeSys D | LC2D40AE7 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
LC2D40AE7
Układ nawrotny 40A 3P 1NO 1NC cewka 48VAC zaciski EVK skrzynkowe, TeSys D
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Stycznik nawrotny TeSys Deca, 3 bieguny (3 NO), do zastosowań w sterowaniu silnikami do 40 A/590 V AC-3 (18,5 kW przy 400 V). Posiada cewkę 48V 50/60Hz AC, wbudowane styki pomocnicze 2NO+2NC (styki lustrzane NC), podłączenie zasilania za pomocą złącz y śrubowych EverLink BTR, sterowanie za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturach do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 119 mm), montaż na szynie DIN lub przykręca nie. Ze wstępnie okablowanymi przyłączami zasilania rewersyjnego, blokadą mechaniczną (bez blokady elektrycznej). Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwo li spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także do skonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.162m x 0.14m x 0.198m
  • Seria producenta Tesys D
Układ stycznikowy
  • Funkcja Układ nawrotny
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 48 - 48 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 48 - 48 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 40 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 18.5 kW
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Stopień ochrony (NEMA) Inne
  • Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Rodzaj napięcia zasilania AC
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 60 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA 22.4 kW
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Rodzaj połączenia elektrycznego dla obwodu pomocniczego i sterowania Połączenie śrubowe
  • Szerokość 119 mm
  • Wysokość 122 mm
  • Głębokość 120 mm