Wentylator Heavy Duty bez kratki (fanbox) 550 m3/h 24VDC ClimaSys | NSYCVF550M24FB Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
NSYCVF550M24FB
Wentylator Heavy Duty bez kratki (fanbox) 550 m3/h 24VDC ClimaSys
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.15m x 0.04m x 0.15m
  • Seria producenta ClimaSys
Wentylator (szafa rozdzielcza)
  • Liczba wentylatorów 1
  • Napięcie pracy dla DC 24 - 24 V
  • Rodzaj napięcia DC
  • Montaż wnękowy Nie
  • Wentylator o konstrukcji wpuszczanej Nie
  • Wymuszona cyrkulacja powietrza Tak
  • Wentylator dachowy Tak
  • Z filtrem Nie
  • Wolny przepływ powietrza 550 m³/h
  • Moc znamionowa 1500 W
  • Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC Nie
  • Stopień ochrony (IP) IP55
  • Sposób montażu Mocowanie śrubowe
  • Do montażu rackowego 19 cali (482 Nie
  • Kolor Szary
  • Numer RAL 7016
  • Szerokość 222.8 mm
  • Wysokość 222.8 mm
  • Głębokość 90 mm